Відкрити Rovian auto-zapchast.net Закрити Пошук Вхід
Rovian auto-zapchast.net
auto-zapchast.rv@ukr.net
Пн.-Пт. з 09:00 - 18:00 Сб. 9:00 - 15:00

Як безпечно здійснити попередню оплату

Як безпечно здійснити попередню оплату

На сьогоднішній день значний об’єм продажів товарів та послуг перейшов у площину електронних інформаційних технологій. Домовленість про покупку та оплата здійснюється дистанційно, а відправка відбувається із залученням компаній експрес-доставки. Звичайно, такий вид комунікації між продавцем та клієнтом заощаджує багато часу, сприяє розвитку конкуренції, а покупцю, в свою чергу, дає можливість обрати потрібний товар за найнижчою ціною. Таких переваг можна перелічувати багато, але як завжди: «без ложки дьогтю – прогрес неможливий!» І в нашому випадку трапляються ситуації коли «не чесні на руку» продавці, покупці або, як правило,  шахраї бажають обманом  отримати вигоду.

В яких випадках здійснюється попередня оплата

Протягом нашої діяльності, покоштувавши «дьогтю з бочки», ми можемо дати кілька порад, як уникнути неприємних ситуацій з попередніми або частковими оплатами за товари, які ви купуєте в мережі Інтернет. Але, для початку хочу пояснити, для чого та у яких випадках наш Інтернет-магазин вживаних автомобільних запчастин продає товари з попередньою оплатою. В першу чергу, це – габаритні запчастини, доставка яких до клієнта коштує недешево і відмова клієнта від товару після відвантаження на відділення перевізника обертається продавцю значними витратами на її повернення. В такому випадку нам потрібні гарантії про серйозність намірів покупця і розуміння, що клієнт остаточно визначився з покупкою. Також  часто трапляються випадки, коли клієнт, бажаючи зменшити час простою авто під час ремонту, замовляє запчастини без проведення діагностики несправностей. Внаслідок цього під час ТО запчастина виявляється не потрібною, бо «діагноз» був поставлений навмання і виявився не правильним і продавець знову відшкодовує витрати за повернення відправлення перевізнику.

Практичні поради

А тепер переходимо до порад:

  1. Зверніть увагу на якість Інтернет-магазину або комерційної платформи на якій розміщуються товари. Критеріїв є декілька: це популярність Інтернет-ресурсу, час роботи компанії на ринку та відгуки попередніх покупців. До речі з останнього Ви отримаєте найбільше інформації про продавця та якість товарів або послуг, які ним пропонуються.
  2. Після вибору продавця дізнайтеся про спосіб здійснення попередньої оплати. Сьогодні їх є чимало. Найбільш сумнівним є переказ коштів на номер картки. У випадку проблем дуже важко довести, що Ви переказали кошти шахраям. Оплата проводилася добровільно та документальна фіксація домовленостей  між клієнтом та «псевдо-продавцем» не можлива. Більш надійно здійснювати оплату на розрахунковий рахунок організації, ФОП або оплатити карткою за допомогою системи інтернет-платежів, доступний перелік яких ви теж знайдете на сайті продавця. Останній спосіб є найбільш надійним тому, що у транзакції бере участь третя сторона, а саме фінансова організація, яка має відповідні ліцензії та свідоцтва від державних регулюючих органів та виступає додатковим гарантом безпечної угоди між продавцем та покупцем. Такі установи, згідно договору з юридичними або фізичними лицем (продавцями), після скарги від продавця застосовують процедуру chargeback (фінансова претензія від банку покупця до банку продавця на повернення платежу по операції).
  3. І останній пункт  «екзаменації» продавця. Перевіряйте контактні дані, розміщені на інтернет-ресурсі: номери телефонів, електрону скриньку, адресу розташування складу товарів. Не надавайте персональних даних та не довіряйте будь-якій інформації, яку Ви отримуєте з джерел не оприлюднених на сайті продавця. Шахраї переважно користуються Ім’ям рейтингових магазинів для отримання неправомірної вигоди.

Ми впевнені, що ці поради зроблять ваші покупки безпечними, а особливо якщо ви їх будете здійснювати в нашому Інтернет-магазині вживаних автомобільних запчастин «ROVIAN»!

Назад
Сайт використовує файли cookies та сервіс збору даних відвідувачів. Це забезпечує працездатність і зручність використання сайту, а також покращує навігацію. Продовжуючи використовувати сайт, Ви даєте згоду на їхній збір. Користувацька угода
купити
Будь ласка , увійдіть або зареєструйтесь, щоб продовжити
Забули пароль? Введіть поштову скриньку у полі нижче, щоб отримати пароль
Повернутись назад
one-click Дякуємо, ваше замовлення прийнято! В найближчий час з вами зв’яжеться наш менеджер і обговорить деталі замовлення
Пн.-Пт. з 09:00 - 18:00 Сб. 9:00 - 15:00
Продовжити покупки
rating Дякуємо за вашу оцінку =) Вона успішно відправлена, та невдовзі з’явиться на сайті