Відкрити Rovian auto-zapchast.net Закрити Пошук Вхід
Rovian auto-zapchast.net
Замовити дзвінок
Успішно відправлено
auto-zapchast.rv@ukr.net Сб.-Нд. вихідний Пн.-Пт. з 09:00 - 18:00
time_display: Хедер 0.0016171932220459 sec.

Правила користування Інтернет-магазином «rovian.ua»

Замовити дзвінок
Успішно відправлено

Ці Правила користування Інтернет-магазином «rovian.ua» (надалі – «Правила») розроблені відповідно до Цивільного кодексу України, Господарського кодексу України, Закону України «Про електронну комерцію», Закону України «Про захист прав споживачів» і регламентують порядок користування Інтернет-магазином «rovian.ua».

1. Термінологія

Електронна комерція – відносини, спрямовані на отримання прибутку, що виникають під час вчинення правочинів щодо набуття, зміни або припинення цивільних прав та обов’язків, здійснені дистанційно з використанням інформаційно-телекомунікаційних систем, внаслідок чого в учасників таких відносин виникають права та обов’язки майнового характеру.

Електронне повідомлення – інформація, представлена в електронній формі, надана учасником відносин у сфері електронної комерції з використанням інформаційно-телекомунікаційних систем. 

Електронний договір – домовленість двох або більше сторін, спрямована на встановлення, зміну або припинення цивільних прав і обов’язків та оформлена в електронній формі.

Замовлення – належним чином оформлений запит Покупця на купівлю Товару, представленого в Інтернет-магазині, здійснений шляхом:

 1. заповнення відповідної форми в Інтернет-магазині та її підтвердження;
 2. повідомлення Продавцю за допомогою засобів зв’язку, зазначених в розділі «Контакти» Інтернет-магазину.

Інтернет-магазин – веб-сайт, розміщений в мережі Інтернет за адресою https://rovian.ua/, який є засобом для представлення та реалізації товару, шляхом вчинення електронного правочину.

Комерційне електронне повідомлення – електронне повідомлення у будь-якій формі, метою якого є пряме чи опосередковане просування товарів, робіт чи послуг або ділової репутації особи, яка провадить господарську діяльність.

Користувач – фізична або юридична особа, відвідувач Інтернет-магазину. 

Менеджер – співробітник Продавця, який надає консультаційні послуги Користувачу, здійснює модерацію Замовлень та пропозицій Користувача. 

Особистий кабінет - розділ Інтернет-магазину, доступ до якого має тільки зареєстрований Користувач, що авторизувався за допомогою особистих ідентифікаторів доступу до Особистого кабінету: логіна та пароля.

Перевізник – юридична особа та/або фізична особа-підприємець, що надає послуги доставки, перевезення/пересилання відправлень.

Покупець – Користувач, що здійснив Замовлення в Інтернет-магазині з метою придбання Товару для особистих потреб. 

Продавець – Товариство з обмеженою відповідальністю «ДЕМАВТО», код ЄДРПОУ 41673521, IBAN UA563052990000026002000701214, платник єдиного податку III групи, не є платником ПДВ. Юридична адреса: 33001, Рівненська область, Рівненський район, місто Рівне, вулиця Нижньодворецька, 41а, офіс 248. 

Товар – матеріальний об'єкт (річ), що був у використанні (вживаний Товар), представлений до продажу в Інтернет-магазині шляхом розміщення у відповідному розділі Інтернет-магазину. 

2. Загальні положення

2.1. Ці Правила визначають порядок користування Інтернет-магазином з метою купівлі Товарів, представлених в ньому.

2.2. Користування Інтернет-магазином (включаючи пошук товарів в Інтернет-магазині, реєстрацію в Інтернет-магазині, оформлення Замовлення через Інтернет-магазин, зв'язок з менеджерами Інтернет-магазину, оформлення підписки на розсилку тощо) підтверджує ознайомлення та безумовну згоду Користувача з цими Правилами. Користувач, який не погоджується з цими Правилами, повинен утриматися від будь-якого використання Інтернет-магазину.

2.3. Правила набувають чинності з моменту їх опублікування у відповідному розділі Інтернет-магазину. Продавець залишає за собою право на власний розсуд вносити зміни в Правила, у зв'язку з чим Користувач зобов'язується регулярно відслідковувати такі зміни. Чинною є редакція Правил, розміщена на веб-сайті https://rovian.ua/.

2.4. Продавець Товару під час своєї діяльності та у разі поширення комерційного електронного повідомлення забезпечує прямий, простий, стабільний доступ інших учасників відносин у сфері електронної комерції до такої інформації: його повне найменування; місцезнаходження; адреса електронної пошти та/або адреса Інтернет-магазину; ідентифікаційний код; інформації щодо включення податків у розрахунок вартості товару, роботи, послуги та, у разі доставки товару, - інформації про вартість доставки; інші відомості, що відповідно до законодавства підлягають оприлюдненню.

2.5. Натисканням на кнопку «Оформити замовлення» або «Купити», а також замовленням Товару за телефоном, Покупець підтверджує, що він у зручний та доступний для нього спосіб належним чином у відповідності до вимог ч. 2 ст. 13 Закону України «Про захист прав споживачів» повідомлений Продавцем про:

 • найменування Продавця, його місцезнаходження та порядок прийняття претензії;
 • основні характеристики та споживчі властивості обраного Покупцем Товару;
 • вартість обраного Покупцем Товару;
 • спосіб, порядок та умови оплати і доставки обраного Покупцем Товару;
 • гарантійні зобов’язання Продавця та інші послуги, пов’язані з утриманням чи ремонтом обраного Покупцем Товару (за їх наявності);
 • порядок розірвання Договору;
 • інші умови, на яких Товар пропонується до продажу.

2.6. Натисканням на кнопку «Оформити замовлення» або «Купити», а також замовленням Товару за телефоном, Покупець підтверджує, що він до моменту замовлення (придбання) Товару в повному обсязі та належним чином у відповідності до вимог ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів» одержав всю необхідну, доступну, достовірну та своєчасну інформацію про обраний ним Товар, що повною мірою забезпечило можливість свідомого і компетентного вибору цього Товару.

3. Реєстрація в Інтернет-магазині

3.1. Користувач може відвідувати Інтернет-магазин, переглядати представлений Товар та замовляти його без реєстрації.

3.2. Користувач реєструється в Інтернет-магазині за власним бажанням.

3.3. Реєструючись в Інтернет-магазині, Користувач підтверджує свою згоду з цимиПравилами, а також підтверджує, що він ознайомлений з Політикою конфіденційності, розміщеною на веб-сайті https://rovian.ua/ та надає згоду на обробку своїх персональних даних відповідно до положень Політики конфіденційності.

3.4. Для реєстрації в Інтернет-магазині необхідно вказати наступну інформацію: 

 • для фізичних осіб – прізвище, ім'я, по батькові,  адресу електронної пошти, номер телефону; 
 • для юридичних осіб – код ЄДРПОУ, назву юридичної особи, адресу електронної пошти, прізвище, ім'я, по батькові контактної особи, номер телефону.

3.5. Користувач несе відповідальність за точність і правильність інформації, вказаної при реєстрації в Інтернет-магазині та при оформленні Замовлення, а також відповідальний за будь-які негативні наслідки, спричинені неправильністю або неточністю вказаної інформації.

3.6. Користувач, що реєструється в Інтернет-магазині, отримує індивідуальну ідентифікацію за логіном і паролем. Логіном є електронна пошта Користувача, паролем –  набір символів (цифр та/або літер), сформованих Користувачем самостійно. Індивідуальна ідентифікація Користувача дозволяє уникнути несанкціонованих дій третіх осіб від імені Користувача. Передача Користувачем логіна і пароля третім особам заборонена. Користувач самостійно несе відповідальність за всі можливі негативні наслідки, зумовлені передачею логіна і пароля третім особам або їх втрату.

3.7. Продавець не несе відповідальності за втрату Покупцем можливості доступу до свого Особистого кабінету (втрату логіна, пароля).

3.8. За всі дії, що здійснюються через Особистий кабінет Користувача, тобто з використанням його логіна та пароля, відповідальність несе виключно Користувач.

3.9. За згодою Користувача, Продавець має право відсилати повідомлення рекламно-інформаційного характеру на електронну пошту Користувача, зазначену при реєстрації.

4. Замовлення Товару

4.1. Інформування потенційних Покупців щодо товарів, робіт, послуг здійснюється відповідно до вимог Закону України «Про рекламу» та може здійснюватися шляхом надсилання комерційних електронних повідомлень.

4.2. Пропозиція укласти електронний договір (оферта) може бути зроблена шляхом надсилання комерційного електронного повідомлення, розміщення пропозиції (оферти) в Інтернет-магазині або інших інформаційно-телекомунікаційних системах.

4.3. Колір Товару може відрізнятися від того, що бачить Користувач на зображенні. У разі виникнення у Користувача питань, що стосуються властивостей і характеристик Товару, перед оформленням Замовлення він повинен звернутися до Продавця за телефоном, вказаним в розділі «Контакти» Інтернет-магазину.

4.4. Замовлення Користувача оформлюється шляхом:

 1. заповнення відповідної форми в Інтернет-магазині та її підтвердження;
 2. повідомлення Продавцю за допомогою засобів зв’язку, зазначених в розділі «Контакти» Інтернет-магазину.

4.5. Оформлення Користувачем Замовлення є його згодою на пропозицію (оферту) Продавця укласти Публічний договір купівлі-продажу Товару в Інтернет-магазині. З моменту оформлення Замовлення відносини між Користувачем (Покупцем) та Продавцем регулюються також Публічним договором купівлі-продажу Товару в Інтернет-магазині

4.6. Для підтвердження Замовлення Покупцю на номер телефону, зазначений при реєстрації, може телефонувати Менеджер. З метою підтвердження отримання Замовлення  Покупця, Продавцем на електронну пошту, зазначену при реєстрації, та/або мобільний телефон, зазначений при реєстрації, може надсилатися повідомлення про підтвердження Замовлення. У разі, якщо для доставки товару Сторони використовують послуги Перевізника, Продавець залишає за собою право інформувати Покупця про відправлення Товару за допомогою відправлення останньому повідомлення за номером телефону, який вказаний при оформленні Замовлення.

4.7. Натиснувши кнопку «Оформити замовлення» в Інтернет-магазині, Покупець підтверджує, що він ознайомився з цими Правилами, Публічним договором купівлі-продажу Товару в Інтернет-магазині, Політикою конфіденційності, а також з усіма іншими документами, розміщеними в Інтернет-магазині, і повністю з ними згоден. 

4.8. Доставка Товару здійснюється способами, зазначеними в розділі «Доставка і оплата» Інтернет-магазину. Вибір Перевізника може бути обмежений при відправленні великогабаритних або крихких товарів та при виборі способу оплати післяплата (накладений платіж). Вартість доставки Товару визначається згідно з тарифами Перевізників та сплачується Покупцем. 

4.9. Оплата Товару може здійснюватися Покупцем способами, зазначеними в розділі «Доставка і оплата» Інтернет-магазину. У випадку доставки Товарів певним способом або Товарів певного виду може бути передбачено обмеження вибору способів оплати. 

4.10. Якщо після оформлення Замовлення змінилися дані Покупця, що мають значення для належного виконання Продавцем своїх зобов'язань, Покупець зобов'язаний негайно повідомити про це Продавця за телефоном, вказаним в розділі «Контакти» Інтернет-магазину.

4.11. Якщо після оформлення Замовлення Покупець помітив помилку в зазначеній адресі доставки чи інших відомостях, він зобов'язаний негайно повідомити про це Продавця за телефоном, вказаним в розділі «Контакти» Інтернет-магазину.

5. Автовикуп

5.1. В розділі «Автовикуп» Інтернет-магазину Користувач може розмістити пропозицію про продаж власного автомобіля.

5.2. Пропозиція Користувача про продаж автомобіля доступна для перегляду лише менеджерам Інтернет-магазину.

5.3. Інтернет-магазин надає можливість Користувачеві лише розміщувати пропозиції. Погодження істотних умов договору купівлі-продажу та його укладення здійснюється поза межами діяльності Інтернет-магазину.

6. Інші умови

6.1. З  питаннями, що виникають під час користування Інтернет-магазином, Користувач може звернутися до Менеджера за номерами телефонів, зазначеними в розділі «Контакти» Інтернет-магазину.

6.2. З метою покращення якості обслуговування, розмова Користувача з Менеджером може бути записана. Телефонуючи на номери телефонів, зазначені в розділі «Контакти» Інтернет-магазину, або приймаючи вхідні виклики з таких номерів телефону, Користувач надає свою згоду на запис телефонної розмови. 

6.3. Продавець не несе відповідальності за висловлювання і думки Користувачів, залишені в Інтернет-магазині як коментарі або огляди.

6.4. Заяви, скарги та пропозиції Користувача можуть бути надані:

 • за телефоном, вказаним в розділі «Контакти» Інтернет-магазину;
 • письмово за адресою: 33001, Рівненська область, Рівненський район, місто Рівне, вулиця Нижньодворецька, 41а, офіс 248.;
 • письмово, заповнивши відповідну форму в розділі «Контакти» Інтернет-магазину.

6.5. У відповідному зверненні  Користувач повинен вказати своє прізвище та ім’я, зміст звернення, а також адресу для надання відповіді. Звернення розглядається протягом 15 календарних днів з моменту його отримання, а у випадку необхідності додаткового вивчення – протягом 30 календарних днів. Відповідь на звернення надається письмово, якщо Користувач зазначив адресу для надання відповіді та не висловив бажання отримати відповідь в усній формі. 

6.6. Інтернет-магазин і сервіси, що надаються, можуть бути тимчасово частково або повністю недоступні внаслідок проведення профілактичних або інших робіт чи з будь-яких інших причин технічного характеру. Технічна служба Продавця має право періодично проводити необхідні профілактичні або інші роботи з попереднім сповіщенням Користувачів або без такого.

6.7. Нову редакцію Правил опубліковано 20 жовтня 2023 року.

 

 

 

 

Зараз дивляться
Сайт використовує файли cookies та сервіс збору даних відвідувачів. Це забезпечує працездатність і зручність використання сайту, а також покращує навігацію. Продовжуючи використовувати сайт, Ви даєте згоду на їхній збір. Користувацька угода
купити
Будь ласка , увійдіть або зареєструйтесь, щоб продовжити
Забули пароль? Введіть поштову скриньку у полі нижче, щоб отримати пароль
Повернутись назад
one-click Дякуємо, ваше замовлення прийнято! В найближчий час з вами зв’яжеться наш менеджер і обговорить деталі замовлення
Пн.-Пт. з 09:00 - 17:00 Сб.-Нд. вихідний
Продовжити покупки
rating Дякуємо за вашу оцінку =) Вона успішно відправлена, та невдовзі з’явиться на сайті