Відкрити Rovian auto-zapchast.net Закрити Пошук Вхід
Rovian auto-zapchast.net
Замовити дзвінок
Успішно відправлено
auto-zapchast.rv@ukr.net Сб.-Нд. вихідний Пн.-Пт. з 09:00 - 18:00
time_display: Хедер 0.0017399787902832 sec.

Пошук запчастин по номеру

Як знайти запчастину за номером деталі?

Найпростіший спосіб знайти запчастину за каталожним номером в Україні — це зайти на сайт автозапчастин і ввести в поле пошуку каталожний номер запчастини. Каталожний номер набивається на поверхню запчастини на заводі виробнику з метою уникнення її підробки, тому щоб його знайти потрібно зняти деталь та очистити її поверхню. За артикулом деталі неможливо знайти різні автозапчастини, адже це унікальне маркування, яке несе інформацію про її вид та місце розташування. Тобто одна і та ж сама деталь, що має різне місце розташування (спереду чи ззаду, ліворуч або праворуч) має різний номер.

 Оригінальний номер складається лише з цифр, латинських букв і короткого тире, наприклад:
226701664r
На поверхні аналогових запчастинах відсутній оригінальний номер, є лише наліпка. Тому ризик придбати невідповідну деталь доволі великий.

Як визначити оригінальний номер запчастини?

Якщо неможливо розпізнати каталожний номер на корпусі деталі його можна знайти на:

 • упакуванні товару;
 • в технічній документації на автомобіль;
 • в каталозі запчастин виробника.

Також оригінальний номер запчастини можна знайти за допомогою VIN-кода автомобіля.

Як знайти запчастину за VIN-кодом?

VIN код автомобіля формується з 17 символів і складається з цифр і латинських букв. Цей ідентифікаційний номер є унікальним для кожного транспортного засобу. В ньому закодовані основні дані про авто:

 1. Код країни виробника авто.
 2. Назва фірми автовиробника.
 3. Виробничий відділ виготовлення.
 4. Модель транспортного засобу.
 5. Тип кузова авто.
 6. Специфікація автомобіля.
 7. Трансмісія.
 8. Силовий агрегат використаний в автомобілі.
 9. Контрольна цифра VIN-коду для перевірки його вірності.
 10. Рік випуску автомобіля.
 11. Завод зібрання автомобіля.
 12. Останні шість символів є унікальним серійним номером автомобіля.

Пошук запчастини по ВІН номеру дозволяє точно визначити деталі, що підходять для вашого конкретного автомобіля, враховуючи його характеристики. Однак важливо вибирати надійні та перевірені платформи, щоб бути впевненим у точності інформації та якості запропонованих запчастин.

Розшифрувати ВІН-код можна за допомогою спеціального міжнародного каталогу.
Для того, щоб дізнатися запчастини за ВІН номером автомобіля, ви можете скористатися різними онлайн-ресурсами та сервісами. Важливо, що не всі ресурси надають точні та повні дані, оскільки доступ до інформації про запчастини може бути обмежений залежно від країни та виробника. Щоб знайти оригінальний номер запчастини потрібно зайти в інтернет каталог виробника і ввести ВІН-код автомобіля. В каталозі відобразиться список всіх деталей до Вашого авто та їх оригінальний номер. Знайшовши номер запчастини Ви з легкістю знайдете необхідний товар.

пошук запчастин за номером

Де знайти VIN код автомобіля?

Знайти ВІН-код автомобіля можна у свідоцтві про реєстрацію автомобіля, техпаспорті або на нероз'ємних кузовних деталях, а саме:

 • під капотом;
 • на стійці зі сторони водійських дверей;
 • на силовому агрегаті авто;
 • під килимком біля місця водія чи пасажира;
 • в місці з'єднання лобового скла та капота;
 • знизу лобового;
 • на порозі водія;
 • на арці правого переднього колеса;
 • під переднім сидінням правим або лівим.

Місце розташування ВІН-коду змінюється залежно від конкретного виробника та моделі автомобіля.

Як знайти запчастину за назвою?

Знайти потрібну запчастину по її назві можна за допомогою онлайн-каталогів інтернет-магазинів, що спеціалізовані на запчастинах або автомобільних товарах. Введіть назву деталі у поле пошуку і перегляньте результати. В каталозі будуть відображені різні варіанти запчастин, що відповідають Вашій назві деталі.
Також можна використати онлайн-каталог автовиробника Вашого автомобіля, який дозволяє здійснити пошук за назвою деталі.

Не знайшли потрібну запчастину?

Якщо виникають сумніви або питання щодо вибору правильної запчастини, зверніться за допомогою до фахівця, наприклад механіка або менеджерів інтернет-магазину Rovian. Вони нададуть консультацію та поради щодо вибору запчастини за номером, назвою або VIN-кодом деталі.
Існує чималий ризик помилитися і купити запчастину, що не підійде до Вашого авто особливо якщо Ви вперше самостійно шукаєте деталь. Тому професійна консультація допоможе зекономити час, гроші та за короткий термін відремонтувати транспортний засіб.

Купити запчастину за кодом означає придбати практично на 100% сумісну з вашим авто деталь. Це полегшує процес вибору та замовлення, оскільки дозволяє уникнути непорозумінь та уточнень, пов'язаних з неоднозначністю найменувань чи характеристик. Ви можете надати його нашому менеджеру і він зможе точно визначити необхідну деталь для вашого транспортного засобу.

Зараз дивляться
Сайт використовує файли cookies та сервіс збору даних відвідувачів. Це забезпечує працездатність і зручність використання сайту, а також покращує навігацію. Продовжуючи використовувати сайт, Ви даєте згоду на їхній збір. Користувацька угода
купити
Будь ласка , увійдіть або зареєструйтесь, щоб продовжити
Забули пароль? Введіть поштову скриньку у полі нижче, щоб отримати пароль
Повернутись назад
one-click Дякуємо, ваше замовлення прийнято! В найближчий час з вами зв’яжеться наш менеджер і обговорить деталі замовлення
Пн.-Пт. з 09:00 - 17:00 Сб.-Нд. вихідний
Продовжити покупки
rating Дякуємо за вашу оцінку =) Вона успішно відправлена, та невдовзі з’явиться на сайті